W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy do zespołu osoby na stanowisko:

Kierownik projektu EFS

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie realizacją projektu od strony merytorycznej i finansowej
  • Realizacja projektu zgodnie z harmonogramem i budżetem
  • Nadzór nad zgodnością projektu z wnioskiem o dofinansowanie oraz zasadami realizacji projektów współfinansowanych z EFS
  • Prowadzenie baz danych projektu, w tym wypełnianie SL2014
  • Koordynacja działań projektowych
  • Kompleksowe sporządzanie wniosków o płatność
  • Kontakt z Instytucją Pośredniczącą
  • Planowanie finansów i sporządzanie harmonogramów płatności
  • Sporządzanie umów z usługodawcami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Aktualna i praktyczna wiedza z zakresu funduszy UE
  • Min. 2 – letnie doświadczenie w realizacji projektów UE
  • Biegła obsługa komputera
  • Bardzo dobra znajomość MS Office i umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • Wysoka kultura osobista, samodzielność, skrupulatność, rzetelność

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Dobrą atmosferę w zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

PROSIMY O PODANIE OCZEKIWANEJ KWOTY WYNAGRODZENIA NETTO ZA PODJĘCIE PRACY W WYMIARZE PEŁNEGO ETATU.

kontakt w sprawie oferty pracy:  biuro@jmm.net.pl   tel. 603-419-300