Facebook logo

ZESPÓŁ


Mariusz Lewandowski – właściciel

  • tel. 603 419 300
  • email: mariusz.lewandowski@jmm.net.pl

Marta Lewandowska – manager

  • tel. 660 713 090
  • email: marta.lewandowska@jmm.net.pl

Małgorzata Pawłowska – manager

  • tel. 530 981 978
  • email: malgorzata.pawlowska@jmm.net.pl

Michał Andrzejak – manager

  • tel. 575 433 900
  • email: michal.andrzejak@jmm.net.pl

Adrianna Bartkowiak – manager

  • tel. 575 833 900
  • email: adrianna.bartkowiak@jmm.net.pl

Sandra Cyferkowska – Specjalista ds Rozliczeń Projektów EFS

  • email: sandra.cyferkowska@jmm.net.pl

Daria Juras – doradca klienta

Biuro Projektu  – ZAPROJEKTUJ SUKCES!…. – Kolbark

  • tel. 570 008 290
  • email: daria.juras@jmm.net.pl

Dominika Iwaniec – asystent projektu

Biuro Projektu  – CENTRUM PRACY…. – Dzierżoniów

  • tel. 570 022 321
  • email: dominika.iwaniec@jmm.net.pl

Marta Kulig – asystent projektu

Biuro Projektu – BO JAK NIE WY, TO KTO? – Kolbark

  • tel. 791 332 900
  • email: marta.kulig@jmm.net.pl

Adriana Hinc – asystent projektu

Biuro Projektu ZAPRASZAMY DO KLASY BIZNES – Dębnica Kaszubska

  • tel. 792 334 900
  • email: adriana.hinc@jmm.net.pl

Magdalena Kramarz – asystent projektu

Doskonalenie kwalifikacji ratowników medycznych…. – Poznań

  • tel. 535 338 900
  • email:  magdalena.kramarz@jmm.net.pl

Iuliia Bilobrov – asystent projektu

Biuro Projektu:  OD WYKLUCZENIA DO ZATRUDNIENIA – Katowice

  • tel. 792 331 900
  • email:  julia.bilobrov@jmm.net.pl

Karolina Gawęda – asystent projektu

Biuro Projektu: Podnoszenie kompetencji zawodowych dyspozytorów medycznych… – Katowice

  • tel. 575 521 600
  • email:  karolina.gaweda@jmm.net.pl

Magda Śliwińska – asystent projektu

Zapraszamy do klasy biznes – Toruń

  • tel. 575 689 900
  • email: magdalena.sliwinska@jmm.net.pl

Marta Jastrzębska – asystent projektu

BO JAK NIE WY, TO KTO?…   – Poznań

  • tel. 536 453 240
  • email: marta.jastrzebska@jmm.net.pl

Ewelina Kraska asystent projektu

Zaprojektuj sukces… – Piła

  • tel.  575 543 900
  • email: ewelina.kraska@jmm.net.pl

Agnieszka Basiewicz-Jaszczak asystent projektu

DOLNOŚLĄSKA AKADEMIA E-KOMPETENCJI – Poznań

  • tel.  575 033 900
  • email: agnieszka.basiewicz@jmm.net.pl