15.07.2016r. rusza nabór wniosków do projektu ,,OD STAŻU DO ANGAŻU”


Mieszkasz  na terenie Gminy Dębnica Kaszubska, pozostajesz bez pracy i myślisz, że nie masz tu szans na zdobycie zatrudnienia  w twoim wymarzonym zawodzie? Wydaje Ci się, że podjąłeś wszelkie możliwe działania, które i tak nie dały większych efektów, bo dalej pozostajesz bez pracy. Nie poddawaj się! Zgłoś się do nas, a my pomożemy Ci w odnalezieniu się na rynku pracy, zdobyciu kwalifikacji wymaganych przez pracodawców i  wymarzonej posady.

JMM Mariusz Lewandowski w partnerstwie z firmą Szkutnik Olimpia Komosińska i Gminą Dębnica Kaszubska realizuje projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 ,,OD STAŻU DO ANGAŻU”.

Projekt kierujemy do osób:

  • biernych zawodowo (nie pracujących, nie będących bezrobotnymi)
  • w wieku 15-29
  • zamieszkujących na terenie Gminy Dębnica Kaszubska
  • które nie pracują, nie uczestniczą w kształceniu formalnym w trybie stacjonarnym oraz nie szkolą się (tj. nie uczestniczą lub nie uczestniczyły w szkoleniu finansowanym ze środków publicznych w okresie ost.4 tygodni)

Od  15.07.2016r. do 14.08.2016r. prowadzimy wśród biernych zawodowo mieszkańców gminy  chętnych, do udziału w projekcie. Kryteria udziału w projekcie, dokumentacja zgłoszeniowa – do pobrania na stronie projektu https://jmm.net.pl/debnicakaszubska/.

Skip to content