UWAGA – WYDŁUŻAMY NABÓR WNIOSKÓW  


 Wydłużyliśmy nabór wniosków. Czekamy na Państwa aplikacje do 31.03.2017 r.


Mieszkasz w Gminie Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce lub Potęgowo, od jakiegoś czasu chodzi Tobie po głowie żeby stać się własnym szefem, ale ciągle się wahasz czy dasz radę? Potrzebujesz wsparcia aby zrealizować swoje marzenie o własnej firmie?

Informujemy, że z myślą o takich osobach jak Ty został wydłużony do dnia 31 marca 2017r. termin przyjmowania zgłoszeń do projektu ZAPRASZAMY DO KLASY BIZNES!

Projekt realizowany przez JMM Mariusz Lewandowski w partnerstwie z firmą Pegaz Group Sp. z o.o. oraz Gminą Dębnica Kaszubska jest wspófinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

 

Do udziału w projekcie zapraszamy osoby pozostające bez pracy zamieszkujące gminy: Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Potęgowo. Kryteria udziału w projekcie, dokumentacja zgłoszeniowa znajdziesz na stronie projektu www.jmm.net.pl/klasabiznes .

Najważniejsze informacje: Dotacje na zakładanie własnej firmy przyznawane będą indywidualnie po zidentyfikowaniu jakiego rodzaju wsparcia w postaci szkoleń, doradztwa i mentoringu w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej potrzebuje dana osoba. Na podstawie wniosku, w przygotowaniu którego pomoże dedykowany doradca, przyznana zostanie bezzwrotna dotacja maksymalnie do 23 tyś zł, przeznaczona na konieczne zakupy inwestycyjne. Przez okres minimum 6 m-cy (max. do 12 m-cy)  uczestnicy projektu będą otrzymywali wsparcie pomostowe przeznaczone na pokrycia części kosztów stałych (ZUS, telefony, promocję, koszty paliwa) bezpośrednio powiązanych z prowadzeniem firmy. Przez cały ten czas wszelkie problemy, wątpliwości będzie można wyjaśniać z kadrą projektu.

Odważ się i zostań swoim szefem!

Skip to content