ZESPÓŁ


Marta Lewandowska – Prezes Zarządu

  • tel. 660 713 090
  • email: marta.lewandowska@jmm.net.pl

Małgorzata Pawłowska – Manager

  • tel. 530 981 978
  • email: malgorzata.pawlowska@jmm.net.pl

Dorota Madej – Księgowa

  • tel. 570 022 321
  • email:  dorota.madej@jmm.net.pl

Magdalena Czajkowska – Specjalista ds Rozliczeń Projektów EFS

  • tel. 794 212 525
  • email: magdalena.czajkowska@jmm.net.pl

Daria Juras – Manager

  • tel. 570 008 290
  • email: daria.juras@jmm.net.pl

Marta Kulig – Manager

  • tel. 791 332 900
  • email: marta.kulig@jmm.net.pl

Martyna Hanzel – Manager

Zuzanna Majewska – Manager

Dominika Biernacka – Asystent Projektu

  • tel.  575 773 900
  • email:  dominika.biernacka@jmm.net.pl

Julia Krzyżanowska – Asystent Projektu

  • tel. 535 338 900
  • email:  julia.krzyzanowska@jmm.net.pl
Skip to content