Facebook logo

ZESPÓŁ


Mariusz Lewandowski – właściciel

  • tel. 603 419 300
  • email: mariusz.lewandowski@jmm.net.pl

Marta Lewandowska – manager

  • tel. 660 713 090
  • email: marta.lewandowska@jmm.net.pl

Małgorzata Pawłowska – manager

  • tel. 530 981 978
  • email: malgorzata.pawlowska@jmm.net.pl

Adrianna Bartkowiak – manager

  • tel. 575 833 900
  • email: adrianna.bartkowiak@jmm.net.pl

Dorota Madej – księgowa

  • tel. 570 022 321
  • email:  dorota.madej@jmm.net.pl

Iwona Gałek – specjalista ds. social media

  • e-mail : iwona.galek@jmm.net.pl

Magdalena Czajkowska – Specjalista ds Rozliczeń Projektów EFS

  • email: magdalena.czajkowska@jmm.net.pl

Daria Juras – doradca klienta

Biuro Projektu  – ZAPROJEKTUJ SUKCES!…. – Klucze

  • tel. 570 008 290
  • email: daria.juras@jmm.net.pl

Paulina Dębska – asystent projektu

Biuro Projektu  – Zielona Góra

  • tel. 575 033 900
  • email: paulina.debska@jmm.net.pl

Marta Kulig – asystent projektu

Biuro Projektu – BO JAK NIE WY, TO KTO? – Klucze

  • tel. 791 332 900
  • email: marta.kulig@jmm.net.pl

Agnieszka Jarosz – asystent projektu

Doświadczenie zawsze w cenie – Poznań

  • tel. 535 338 900
  • email:  agnieszka.jarosz@jmm.net.pl

Małgorzata Walczak – pośrednik pracy

Od stażu do angażu – Łódź

  • tel.  739 232 525
  • email: malgorzata.walczak@jmm.net.pl

Agnieszka Basiewicz-Jaszczak – asystent projektu

DOLNOŚLĄSKA AKADEMIA E-KOMPETENCJI – Poznań

  • tel.  575 033 900
  • email: agnieszka.basiewicz@jmm.net.pl

Martyna Hanzel – asystent projektu

BO JAK NIE WY, TO KTO?… – Katowice

Zuzanna Majewska – asystent projektu

Klucze

Magdalena Śliwińska pośrednik pracy

Wsparcie na starcie – Toruń